Villa Niki
Villa Niki
| Lokalita: | Benátsko Jesolo Lido di Jesolo - ovest |
| Typ ubytovania: | Apartmán |
| Vzdialenosť od pláže: | 200 m |
| Cena zahŕňa: | Klimatizácia, Parkovisko, Plážový servis, Spotreba energií, Ubytovanie |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | od 651€ (apartmán/izba) | Zobraziť ponuku |
Villa Pineta
Villa Pineta
| Lokalita: | Benátsko Jesolo Lido di Jesolo - centro |
| Typ ubytovania: | Apartmán |
| Vzdialenosť od pláže: | 100 m |
| Cena zahŕňa: | Klimatizácia, Parkovisko, Plážový servis, Spotreba energií, Ubytovanie |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | od 651€ (apartmán/izba | 4/bilo) | Zobraziť ponuku |
Residence I Tulipani
Residence I Tulipani
| Lokalita: | Benátsko Jesolo Lido di Jesolo - est |
| Typ ubytovania: | Apartmán |
| Vzdialenosť od pláže: | 250 m |
| Cena zahŕňa: | Plážový servis, Spotreba energií, Ubytovanie |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | od 672€ (apartmán/izba) | Zobraziť ponuku |
Residence Costa del Sol
Residence Costa del Sol
| Lokalita: | Benátsko Jesolo Lido di Jesolo - est |
| Typ ubytovania: | Apartmán |
| Vzdialenosť od pláže: | 50 m |
| Cena zahŕňa: | Klimatizácia, Parkovisko, Spotreba energií, Ubytovanie |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | od 710€ (apartmán/izba) | Zobraziť ponuku |
Jesolo Green Village
Jesolo Green Village
| Lokalita: | Benátsko Jesolo Lido di Jesolo - centro |
| Typ ubytovania: | Apartmán |
| Vzdialenosť od pláže: | 450 m |
| Cena zahŕňa: | Klimatizácia, Parkovisko, Spotreba energií, Ubytovanie |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | od 757€ (apartmán/izba | 5/bilo) | Zobraziť ponuku |
Residence Semiramis
Residence Semiramis
| Lokalita: | Benátsko Jesolo Lido di Jesolo - est |
| Typ ubytovania: | Apartmán |
| Vzdialenosť od pláže: | 0 m |
| Cena zahŕňa: | Plážový servis, Spotreba energií, Ubytovanie |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | od 791€ (apartmán/izba) | Zobraziť ponuku |
Domus Fiorita
Domus Fiorita
| Lokalita: | Benátsko Jesolo Lido di Jesolo - ovest |
| Typ ubytovania: | Apartmán |
| Vzdialenosť od pláže: | 400 m |
| Cena zahŕňa: | Spotreba energií, Ubytovanie |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | od 826€ (apartmán/izba) | Zobraziť ponuku |
Residence Sole
Residence Sole
| Lokalita: | Benátsko Jesolo Lido di Jesolo - est |
| Typ ubytovania: | Apartmán |
| Vzdialenosť od pláže: | 10 m |
| Cena zahŕňa: | Klimatizácia, Parkovisko, Plážový servis, Spotreba energií, Ubytovanie |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | od 826€ (apartmán/izba | 4/bilo) | Zobraziť ponuku |
Villa Nicole
Villa Nicole
| Lokalita: | Benátsko Jesolo Lido di Jesolo - centro |
| Typ ubytovania: | Apartmán |
| Vzdialenosť od pláže: | 100 m |
| Cena zahŕňa: | Klimatizácia, Parkovisko, Plážový servis, Spotreba energií, Ubytovanie |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | od 826€ (apartmán/izba | 5/trilo) | Zobraziť ponuku |
Residence Al Mare
Residence Al Mare
| Lokalita: | Benátsko Jesolo Lido di Jesolo - centro |
| Typ ubytovania: | Apartmán |
| Vzdialenosť od pláže: | 50 m |
| Cena zahŕňa: | Plážový servis, Posteľná bielizeň a uteráky, Spotreba energií, Ubytovanie, Záverečné upratovanie |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | od 1 120€ (apartmán/izba | 4/bilo) | Zobraziť ponuku |
