Hotel Christian
Hotel Christian
| Lokalita: | Benátsko Jesolo Lido di Jesolo - est |
| Typ ubytovania: | Hotel |
| Vzdialenosť od pláže: | 200 m |
| Cena zahŕňa: | Plážový servis, Posteľná bielizeň, Raňajky, Uteráky |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | od 252€ (person) | Zobraziť ponuku |
Hotel Margherita
Hotel Margherita
| Lokalita: | Benátsko Jesolo Lido di Jesolo - ovest |
| Typ ubytovania: | Hotel |
| Vzdialenosť od pláže: | 50 m |
| Cena zahŕňa: | Klimatizácia, Plážový servis, Posteľná bielizeň, Raňajky, Uteráky |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | od 261€ (person | 2/double) | Zobraziť ponuku |
Hotel Bettina
Hotel Bettina
| Lokalita: | Benátsko Jesolo Lido di Jesolo - ovest |
| Typ ubytovania: | Hotel |
| Vzdialenosť od pláže: | 50 m |
| Cena zahŕňa: | Klimatizácia, Plážový servis, Posteľná bielizeň, Raňajky, Uteráky |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | od 272€ (person | 2/double) | Zobraziť ponuku |
Hotel Harry’s
Hotel Harry’s
| Lokalita: | Benátsko Jesolo Lido di Jesolo - ovest |
| Typ ubytovania: | Hotel |
| Vzdialenosť od pláže: | 100 m |
| Cena zahŕňa: | Polpenzia, Posteľná bielizeň, Uteráky |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | od 273€ (person | 2/double) | Zobraziť ponuku |
Hotel Harry’s
Hotel Harry’s
| Lokalita: | Benátsko Jesolo Lido di Jesolo - ovest |
| Typ ubytovania: | Hotel |
| Vzdialenosť od pláže: | 100 m |
| Cena zahŕňa: | Polpenzia, Posteľná bielizeň, Uteráky |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | od 280€ (person | 2/double) | Zobraziť ponuku |
Hotel Roby
Hotel Roby
| Lokalita: | Benátsko Jesolo Lido di Jesolo - ovest |
| Typ ubytovania: | Hotel |
| Vzdialenosť od pláže: | 250 m |
| Cena zahŕňa: | Klimatizácia, Posteľná bielizeň, Raňajky, Uteráky |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | od 284€ (person | 2/double) | Zobraziť ponuku |
Hotel Bolivar
Hotel Bolivar
| Lokalita: | Benátsko Jesolo Lido di Jesolo - ovest |
| Typ ubytovania: | Hotel |
| Vzdialenosť od pláže: | 100 m |
| Cena zahŕňa: | Posteľná bielizeň, Raňajky, Uteráky |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | od 301€ (person | 2/double) | Zobraziť ponuku |
