Condominio Mini-Jet
Condominio Mini-Jet
| Lokalita: | Benátsko Jesolo Lido di Jesolo - est |
| Typ ubytovania: | Apartmán |
| Vzdialenosť od pláže: | 50 m |
| Cena zahŕňa: | Klimatizácia, Spotreba energií, Ubytovanie |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | od 427€ (apartmán/izba) | Zobraziť ponuku |
Residence San Nichola’s
Residence San Nichola’s
| Lokalita: | Benátsko Jesolo Lido di Jesolo - est |
| Typ ubytovania: | Apartmán |
| Vzdialenosť od pláže: | 50 m |
| Cena zahŕňa: | Klimatizácia, Parkovisko, Spotreba energií, Ubytovanie |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | od 427€ (apartmán/izba | 4/mono) | Zobraziť ponuku |
Residence Giardino
Residence Giardino
| Lokalita: | Benátsko Jesolo Lido di Jesolo - est |
| Typ ubytovania: | Apartmán |
| Vzdialenosť od pláže: | 30 m |
| Cena zahŕňa: | Plážový servis, Spotreba energií, Ubytovanie |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | od 497€ (apartmán/izba) | Zobraziť ponuku |
Condominio Lara Modern
Condominio Lara Modern
| Lokalita: | Benátsko Jesolo Lido di Jesolo - est |
| Typ ubytovania: | Apartmán |
| Vzdialenosť od pláže: | 50 m |
| Cena zahŕňa: | Plážový servis, Spotreba energií, Ubytovanie |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | od 497€ (apartmán/izba) | Zobraziť ponuku |
Residence Rubino
Residence Rubino
| Lokalita: | Benátsko Jesolo Lido di Jesolo - est |
| Typ ubytovania: | Apartmán |
| Vzdialenosť od pláže: | 250 m |
| Cena zahŕňa: | Plážový servis, Spotreba energií, Ubytovanie |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | od 553€ (apartmán/izba) | Zobraziť ponuku |
Residence Torino
Residence Torino
| Lokalita: | Benátsko Jesolo Lido di Jesolo - est |
| Typ ubytovania: | Apartmán |
| Vzdialenosť od pláže: | 100 m |
| Cena zahŕňa: | Klimatizácia, Parkovisko, Spotreba energií, Ubytovanie |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | od 553€ (apartmán/izba | 4/mono) | Zobraziť ponuku |
Condominio Linda
Condominio Linda
| Lokalita: | Benátsko Jesolo Lido di Jesolo - ovest |
| Typ ubytovania: | Apartmán |
| Vzdialenosť od pláže: | 100 m |
| Cena zahŕňa: | Klimatizácia, Parkovisko, Spotreba energií, Ubytovanie |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | od 553€ (apartmán/izba) | Zobraziť ponuku |
Residence Le Palme
Residence Le Palme
| Lokalita: | Benátsko Jesolo Lido di Jesolo - ovest |
| Typ ubytovania: | Apartmán |
| Vzdialenosť od pláže: | 500 m |
| Cena zahŕňa: | Spotreba energií, Ubytovanie |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | od 588€ (apartmán/izba | 5/trilo) | Zobraziť ponuku |
Residence Torino
Residence Torino
| Lokalita: | Benátsko Jesolo Lido di Jesolo - est |
| Typ ubytovania: | Apartmán |
| Vzdialenosť od pláže: | 100 m |
| Cena zahŕňa: | Plážový servis, Spotreba energií, Ubytovanie |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | od 616€ (apartmán/izba) | Zobraziť ponuku |
