Hotel Bristol
Hotel Bristol
| Lokalita: | Benátsko Jesolo Lido di Jesolo - ovest |
| Typ ubytovania: | Hotel |
| Vzdialenosť od pláže: | 0 m |
| Cena zahŕňa: | Klimatizácia, Plážový servis, Posteľná bielizeň, Raňajky, Uteráky |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | od 492€ (person | 2/double) | Zobraziť ponuku |
Hotel Portofino
Hotel Portofino
| Lokalita: | Benátsko Jesolo Lido di Jesolo - est |
| Typ ubytovania: | Hotel |
| Vzdialenosť od pláže: | 100 m |
| Cena zahŕňa: | Klimatizácia, Plážový servis, Polpenzia, Posteľná bielizeň, Uteráky |
| | od 518€ ( | 1/single) | Zobraziť ponuku |
Hotel Elpiro
Hotel Elpiro
| Lokalita: | Benátsko Jesolo Lido di Jesolo - ovest |
| Typ ubytovania: | Hotel |
| Vzdialenosť od pláže: | 0 m |
| Cena zahŕňa: | Klimatizácia, Polpenzia, Posteľná bielizeň, Uteráky |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | od 543€ (person | 2/double) | Zobraziť ponuku |
Hotel Cesare Augustus
Hotel Cesare Augustus
| Lokalita: | Benátsko Jesolo Lido di Jesolo - ovest |
| Typ ubytovania: | Hotel |
| Vzdialenosť od pláže: | 0 m |
| Cena zahŕňa: | Parkovisko, Plážový servis, Polpenzia, Posteľná bielizeň, Uteráky |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | od 546€ (person | 2/double) | Zobraziť ponuku |
Park Hotel Cellini
Park Hotel Cellini
| Lokalita: | Benátsko Jesolo Lido di Jesolo - centro |
| Typ ubytovania: | Hotel |
| Vzdialenosť od pláže: | 0 m |
| Cena zahŕňa: | Klimatizácia, Plážový servis, Posteľná bielizeň, Raňajky, Uteráky |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | od 546€ (person | 2/double) | Zobraziť ponuku |
Hotel Speranza
Hotel Speranza
| Lokalita: | Benátsko Jesolo Lido di Jesolo - centro |
| Typ ubytovania: | Hotel |
| Vzdialenosť od pláže: | 100 m |
| Cena zahŕňa: | Klimatizácia, Plážový servis, Posteľná bielizeň, Raňajky, Uteráky |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | od 560€ (person | 2/double) | Zobraziť ponuku |
Hotel Le Soleil
Hotel Le Soleil
| Lokalita: | Benátsko Jesolo Lido di Jesolo - centro |
| Typ ubytovania: | Hotel |
| Vzdialenosť od pláže: | 0 m |
| Cena zahŕňa: | Klimatizácia, Posteľná bielizeň, Raňajky, Uteráky |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | od 574€ (person | 2/double) | Zobraziť ponuku |
Hotel Excelsior
Hotel Excelsior
| Lokalita: | Benátsko Jesolo Lido di Jesolo - ovest |
| Typ ubytovania: | Hotel |
| Vzdialenosť od pláže: | 0 m |
| Cena zahŕňa: | Klimatizácia, Posteľná bielizeň, Raňajky, Uteráky |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | od 584€ (person | 2/double) | Zobraziť ponuku |
Hotel Galassia
Hotel Galassia
| Lokalita: | Benátsko Jesolo Lido di Jesolo - ovest |
| Typ ubytovania: | Hotel |
| Vzdialenosť od pláže: | 0 m |
| Cena zahŕňa: | Klimatizácia, Polpenzia, Posteľná bielizeň, Uteráky |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | od 600€ (person) | Zobraziť ponuku |
Hotel Cambridge
Hotel Cambridge
| Lokalita: | Benátsko Jesolo Lido di Jesolo - ovest |
| Typ ubytovania: | Hotel |
| Vzdialenosť od pláže: | 0 m |
| Cena zahŕňa: | Parkovisko, Plážový servis, Posteľná bielizeň, Raňajky, Uteráky |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | od 832€ (person | 2/double) | Zobraziť ponuku |
