Hotel Condor
Hotel Condor
| Lokalita: | Benátsko Jesolo Lido di Jesolo - ovest |
| Typ ubytovania: | Hotel |
| Vzdialenosť od pláže: | 0 m |
| Cena zahŕňa: | Plážový servis, Posteľná bielizeň, Raňajky, Uteráky |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | od 397€ (person | 2/double) | Zobraziť ponuku |
Hotel Marina
Hotel Marina
| Lokalita: | Benátsko Jesolo Lido di Jesolo - est |
| Typ ubytovania: | Hotel |
| Vzdialenosť od pláže: | 0 m |
| Cena zahŕňa: | Plážový servis, Posteľná bielizeň, Raňajky, Uteráky |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | od 378€ (person | 2/double) | Zobraziť ponuku |
Hotel Alla Rotonda
Hotel Alla Rotonda
| Lokalita: | Benátsko Jesolo Lido di Jesolo - ovest |
| Typ ubytovania: | Hotel |
| Vzdialenosť od pláže: | 100 m |
| Cena zahŕňa: | Posteľná bielizeň, Raňajky, Uteráky |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | od 378€ (person | 2/double) | Zobraziť ponuku |
Hotel Alla Rotonda
Hotel Alla Rotonda
| Lokalita: | Benátsko Jesolo |
| Typ ubytovania: | Hotel |
| Vzdialenosť od pláže: | 150 m |
| Cena zahŕňa: | Klimatizácia, Posteľná bielizeň, Raňajky, Uteráky |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | od 378€ (person | 2/double) | Zobraziť ponuku |
Hotel Sofia
Hotel Sofia
| Lokalita: | Benátsko Jesolo Lido di Jesolo - centro |
| Typ ubytovania: | Hotel |
| Vzdialenosť od pláže: | 100 m |
| Cena zahŕňa: | Klimatizácia, Posteľná bielizeň, Raňajky, Uteráky |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | od 364€ (person | 2/double) | Zobraziť ponuku |
Hotel Santiago
Hotel Santiago
| Lokalita: | Benátsko Jesolo Lido di Jesolo - est |
| Typ ubytovania: | Hotel |
| Vzdialenosť od pláže: | 200 m |
| Cena zahŕňa: | Plážový servis, Posteľná bielizeň, Raňajky, Uteráky |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | od 350€ (person | 2/double) | Zobraziť ponuku |
Hotel Eden
Hotel Eden
| Lokalita: | Benátsko Jesolo Lido di Jesolo - centro |
| Typ ubytovania: | Hotel |
| Vzdialenosť od pláže: | 150 m |
| Cena zahŕňa: | Posteľná bielizeň, Raňajky, Uteráky |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | od 350€ (person | 2/double) | Zobraziť ponuku |
Hotel Miami
Hotel Miami
| Lokalita: | Benátsko Jesolo Lido di Jesolo - ovest |
| Typ ubytovania: | Hotel |
| Vzdialenosť od pláže: | 240 m |
| Cena zahŕňa: | Posteľná bielizeň, Raňajky, Uteráky |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | od 329€ (person | 2/double) | Zobraziť ponuku |
Hotel Vienna
Hotel Vienna
| Lokalita: | Benátsko Jesolo Lido di Jesolo - centro |
| Typ ubytovania: | Hotel |
| Vzdialenosť od pláže: | 50 m |
| Cena zahŕňa: | Klimatizácia, Plážový servis, Posteľná bielizeň, Raňajky, Uteráky |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | od 315€ (person | 2/double) | Zobraziť ponuku |
Hotel Ambasciatori Palace
Hotel Ambasciatori Palace
| Lokalita: | Benátsko Jesolo Lido di Jesolo - ovest |
| Typ ubytovania: | Hotel |
| Vzdialenosť od pláže: | 0 m |
| Cena zahŕňa: | Posteľná bielizeň, Raňajky, Uteráky |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | od 312€ (person | 2/double) | Zobraziť ponuku |
