Hotel Condor
Hotel Condor
| Lokalita: | Benátsko Jesolo Lido di Jesolo - ovest |
| Typ ubytovania: | Hotel |
| Vzdialenosť od pláže: | 0 m |
| Cena zahŕňa: | Plážový servis, Posteľná bielizeň, Raňajky, Uteráky |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | od 397€ (person | 2/double) | Zobraziť ponuku |
Hotel Capitol
Hotel Capitol
| Lokalita: | Benátsko Jesolo Lido di Jesolo - ovest |
| Typ ubytovania: | Hotel |
| Vzdialenosť od pláže: | 10 m |
| Cena zahŕňa: | Klimatizácia, Plážový servis, Posteľná bielizeň, Raňajky, Uteráky |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | od 409€ (person | 2/double) | Zobraziť ponuku |
Hotel Adlon
Hotel Adlon
| Lokalita: | Benátsko Jesolo Lido di Jesolo - centro |
| Typ ubytovania: | Hotel |
| Vzdialenosť od pláže: | 0 m |
| Cena zahŕňa: | Klimatizácia, Plážový servis, Posteľná bielizeň, Raňajky, Uteráky |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | od 414€ (person | 2/double) | Zobraziť ponuku |
Hotel Imperial Palace
Hotel Imperial Palace
| Lokalita: | Benátsko Jesolo Lido di Jesolo - centro |
| Typ ubytovania: | Hotel |
| Vzdialenosť od pláže: | 0 m |
| Cena zahŕňa: | Klimatizácia, Posteľná bielizeň, Raňajky, Uteráky |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | od 437€ (person | 2/double) | Zobraziť ponuku |
Hotel Principe Palace
Hotel Principe Palace
| Lokalita: | Benátsko Jesolo Lido di Jesolo - centro |
| Typ ubytovania: | Hotel |
| Vzdialenosť od pláže: | 150 m |
| Cena zahŕňa: | Klimatizácia, Plážový servis, Posteľná bielizeň, Raňajky, Uteráky |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | od 438€ (person | 2/double) | Zobraziť ponuku |
Hotel Al Mare
Hotel Al Mare
| Lokalita: | Benátsko Jesolo Lido di Jesolo - centro |
| Typ ubytovania: | Hotel |
| Vzdialenosť od pláže: | 100 m |
| Cena zahŕňa: | Plážový servis, Polpenzia, Posteľná bielizeň, Uteráky |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | od 441€ (person | 2/double) | Zobraziť ponuku |
Hotel Helios
Hotel Helios
| Lokalita: | Benátsko Jesolo Lido di Jesolo - ovest |
| Typ ubytovania: | Hotel |
| Vzdialenosť od pláže: | 50 m |
| Cena zahŕňa: | Klimatizácia, Posteľná bielizeň, Raňajky, Uteráky |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | od 455€ (person | 2/double) | Zobraziť ponuku |
Hotel Rivamare
Hotel Rivamare
| Lokalita: | Benátsko Jesolo Lido di Jesolo - centro |
| Typ ubytovania: | Hotel |
| Vzdialenosť od pláže: | 0 m |
| Cena zahŕňa: | Klimatizácia, Posteľná bielizeň, Raňajky, Uteráky |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | od 474€ (person | 2/double) | Zobraziť ponuku |
Hotel Vidi Miramare & Delfino
Hotel Vidi Miramare & Delfino
| Lokalita: | Benátsko Jesolo Lido di Jesolo - centro |
| Typ ubytovania: | Hotel |
| Vzdialenosť od pláže: | 0 m |
| Cena zahŕňa: | Klimatizácia, Plážový servis, Posteľná bielizeň, Raňajky, Uteráky |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | od 474€ (person | 2/double) | Zobraziť ponuku |
Hotel Beny
Hotel Beny
| Lokalita: | Benátsko Jesolo Lido di Jesolo - est |
| Typ ubytovania: | Hotel |
| Vzdialenosť od pláže: | 0 m |
| Cena zahŕňa: | Klimatizácia, Plážový servis, Posteľná bielizeň, Raňajky, Uteráky |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | od 483€ (person | 2/double) | Zobraziť ponuku |
