Villa Nicole
Villa Nicole
| Location: | Veneto Jesolo Lido di Jesolo - centro |
| Indkvartering Type: | Appartement |
| Afstand fra stranden: | 100 m |
| Prisen inkluderer: | Airconditionanlæg, Forbrug, Indkvartering, Parkering, Strandservice |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | fra 6 154DKK (lejlighed/værelses | 5/trilo) | Vis indkvartering |
Hotel Cambridge
Hotel Cambridge
| Location: | Veneto Jesolo Lido di Jesolo - ovest |
| Indkvartering Type: | Hotel |
| Afstand fra stranden: | 0 m |
| Prisen inkluderer: | Håndklæder, Morgenmad, Parkering, Sengelinned, Strandservice |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | fra 6 198DKK (person | 2/double) | Vis indkvartering |
Residence Al Mare
Residence Al Mare
| Location: | Veneto Jesolo Lido di Jesolo - centro |
| Indkvartering Type: | Appartement |
| Afstand fra stranden: | 50 m |
| Prisen inkluderer: | Forbrug, Indkvartering, Sengelinned og håndklæder, Slutrengøring, Strandservice |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | fra 8 344DKK (lejlighed/værelses | 4/bilo) | Vis indkvartering |
Residence Speranza
Residence Speranza
| Location: | Veneto Jesolo Lido di Jesolo - centro |
| Indkvartering Type: | Hotel |
| Afstand fra stranden: | 400 m |
| Prisen inkluderer: | Forbrug, Indkvartering, Sengelinned og håndklæder, Strandservice |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | fra 10 169DKK (lejlighed/værelses | 4/bilo) | Vis indkvartering |
Condominio Houston
Condominio Houston
| Location: | Veneto Jesolo Lido di Jesolo - est |
| Indkvartering Type: | Appartement |
| Afstand fra stranden: | 250 m |
| Prisen inkluderer: | Airconditionanlæg, Forbrug, Indkvartering, Parkering |
| | fra 13 298DKK ( | 4/trilo) | Vis indkvartering |
