Hotel Christian
Hotel Christian
| Location: | Veneto Jesolo Lido di Jesolo - est |
| Indkvartering Type: | Hotel |
| Afstand fra stranden: | 200 m |
| Prisen inkluderer: | Håndklæder, Morgenmad, Sengelinned, Strandservice |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | fra 1 877DKK (person) | Vis indkvartering |
Hotel Margherita
Hotel Margherita
| Location: | Veneto Jesolo Lido di Jesolo - ovest |
| Indkvartering Type: | Hotel |
| Afstand fra stranden: | 50 m |
| Prisen inkluderer: | Airconditionanlæg, Håndklæder, Morgenmad, Sengelinned, Strandservice |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | fra 1 944DKK (person | 2/double) | Vis indkvartering |
Villa Francesca
Villa Francesca
| Location: | Veneto Jesolo |
| Indkvartering Type: | Aparthotel |
| Afstand fra stranden: | 200 m |
| Prisen inkluderer: | Forbrug, Indkvartering, Parkering, Strandservice, Wi-Fi |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | fra 1 982DKK (lejlighed/værelses | 3/mono) | Vis indkvartering |
Hotel Bettina
Hotel Bettina
| Location: | Veneto Jesolo Lido di Jesolo - ovest |
| Indkvartering Type: | Hotel |
| Afstand fra stranden: | 50 m |
| Prisen inkluderer: | Airconditionanlæg, Håndklæder, Morgenmad, Sengelinned, Strandservice |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | fra 2 026DKK (person | 2/double) | Vis indkvartering |
Hotel Harry’s
Hotel Harry’s
| Location: | Veneto Jesolo Lido di Jesolo - ovest |
| Indkvartering Type: | Hotel |
| Afstand fra stranden: | 100 m |
| Prisen inkluderer: | Halvpension, Håndklæder, Sengelinned |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | fra 2 034DKK (person | 2/double) | Vis indkvartering |
Hotel Harry’s
Hotel Harry’s
| Location: | Veneto Jesolo Lido di Jesolo - ovest |
| Indkvartering Type: | Hotel |
| Afstand fra stranden: | 100 m |
| Prisen inkluderer: | Halvpension, Håndklæder, Sengelinned |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | fra 2 086DKK (person | 2/double) | Vis indkvartering |
