Hotel Cambridge
Hotel Cambridge
| Lokalizacja: | Wenecja Euganejska Jesolo Lido di Jesolo - ovest |
| Typ zakwaterowania: | Hotel |
| Odległość od plaży: | 0 m |
| Cena zawiera: | Parking, Pościel, Ręczniki, Serwis plażowy, Śniadanie |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | od 3 619zł (person | 2/double) | Pokaż zakwaterowanie |
Hotel Almar
Hotel Almar
| Lokalizacja: | Wenecja Euganejska Jesolo Lido di Jesolo - centro |
| Typ zakwaterowania: | Hotel |
| Odległość od plaży: | 20 m |
| Cena zawiera: | Klimatyzacja, Pościel, Ręczniki, Serwis plażowy, Śniadanie |
| 13. 06. - 20. 06. 2026 | od 4 798zł (apartament/zakwaterowanie | 2/double) | Pokaż zakwaterowanie |
Jesolo Family Village Resort
Jesolo Family Village Resort
| Lokalizacja: | Wenecja Euganejska Jesolo |
| Typ zakwaterowania: | Camping |
| Odległość od plaży: | 50 m |
| Cena zawiera: | Media, Parking, Pościel, Zakwaterowanie |
| 06. 06. - 13. 06. 2026 | od 4 959zł (apartament/zakwaterowanie | 3/trilo) | Pokaż zakwaterowanie |
