Hotel Christian
Hotel Christian
| Lokalizacja: | Wenecja Euganejska Jesolo Lido di Jesolo - est |
| Typ zakwaterowania: | Hotel |
| Odległość od plaży: | 200 m |
| Cena zawiera: | Pościel, Ręczniki, Serwis plażowy, Śniadanie |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | od 1 096zł (person) | Pokaż zakwaterowanie |
Hotel Margherita
Hotel Margherita
| Lokalizacja: | Wenecja Euganejska Jesolo Lido di Jesolo - ovest |
| Typ zakwaterowania: | Hotel |
| Odległość od plaży: | 50 m |
| Cena zawiera: | Klimatyzacja, Pościel, Ręczniki, Serwis plażowy, Śniadanie |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | od 1 135zł (person | 2/double) | Pokaż zakwaterowanie |
Villa Francesca
Villa Francesca
| Lokalizacja: | Wenecja Euganejska Jesolo |
| Typ zakwaterowania: | Aparthotel |
| Odległość od plaży: | 200 m |
| Cena zawiera: | Media, Parking, Serwis plażowy, Wi-Fi, Zakwaterowanie |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | od 1 157zł (apartament/zakwaterowanie | 3/mono) | Pokaż zakwaterowanie |
Hotel Bettina
Hotel Bettina
| Lokalizacja: | Wenecja Euganejska Jesolo Lido di Jesolo - ovest |
| Typ zakwaterowania: | Hotel |
| Odległość od plaży: | 50 m |
| Cena zawiera: | Klimatyzacja, Pościel, Ręczniki, Serwis plażowy, Śniadanie |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | od 1 183zł (person | 2/double) | Pokaż zakwaterowanie |
Hotel Harry’s
Hotel Harry’s
| Lokalizacja: | Wenecja Euganejska Jesolo Lido di Jesolo - ovest |
| Typ zakwaterowania: | Hotel |
| Odległość od plaży: | 100 m |
| Cena zawiera: | Niepełne wyżywienie, Pościel, Ręczniki |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | od 1 188zł (person | 2/double) | Pokaż zakwaterowanie |
Hotel Harry’s
Hotel Harry’s
| Lokalizacja: | Wenecja Euganejska Jesolo Lido di Jesolo - ovest |
| Typ zakwaterowania: | Hotel |
| Odległość od plaży: | 100 m |
| Cena zawiera: | Niepełne wyżywienie, Pościel, Ręczniki |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | od 1 218zł (person | 2/double) | Pokaż zakwaterowanie |
