Residence Speranza
Residence Speranza
| Location: | Veneto Jesolo Lido di Jesolo - centro |
| Accommodation type: | Hotel |
| Distance from the beach: | 400 m |
| Price includes: | Accommodation, Beach service, Bed linen and towels, Utilities |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | from 1 365 € (apartment/room | 4/bilo) | Show accommodation |
Hotel Cambridge
Hotel Cambridge
| Location: | Veneto Jesolo Lido di Jesolo - ovest |
| Accommodation type: | Hotel |
| Distance from the beach: | 0 m |
| Price includes: | Beach service, Bed linen, Breakfast, Parking, Towels |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | from 832 € (person | 2/double) | Show accommodation |
Hotel Galassia
Hotel Galassia
| Location: | Veneto Jesolo Lido di Jesolo - ovest |
| Accommodation type: | Hotel |
| Distance from the beach: | 0 m |
| Price includes: | Air conditioning, Bed linen, Half board, Towels |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | from 600 € (person) | Show accommodation |
Hotel Excelsior
Hotel Excelsior
| Location: | Veneto Jesolo Lido di Jesolo - ovest |
| Accommodation type: | Hotel |
| Distance from the beach: | 0 m |
| Price includes: | Air conditioning, Bed linen, Breakfast, Towels |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | from 584 € (person | 2/double) | Show accommodation |
Hotel Le Soleil
Hotel Le Soleil
| Location: | Veneto Jesolo Lido di Jesolo - centro |
| Accommodation type: | Hotel |
| Distance from the beach: | 0 m |
| Price includes: | Air conditioning, Bed linen, Breakfast, Towels |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | from 574 € (person | 2/double) | Show accommodation |
Hotel Speranza
Hotel Speranza
| Location: | Veneto Jesolo Lido di Jesolo - centro |
| Accommodation type: | Hotel |
| Distance from the beach: | 100 m |
| Price includes: | Air conditioning, Beach service, Bed linen, Breakfast, Towels |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | from 560 € (person | 2/double) | Show accommodation |
Hotel Cesare Augustus
Hotel Cesare Augustus
| Location: | Veneto Jesolo Lido di Jesolo - ovest |
| Accommodation type: | Hotel |
| Distance from the beach: | 0 m |
| Price includes: | Beach service, Bed linen, Half board, Parking, Towels |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | from 546 € (person | 2/double) | Show accommodation |
Park Hotel Cellini
Park Hotel Cellini
| Location: | Veneto Jesolo Lido di Jesolo - centro |
| Accommodation type: | Hotel |
| Distance from the beach: | 0 m |
| Price includes: | Air conditioning, Beach service, Bed linen, Breakfast, Towels |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | from 546 € (person | 2/double) | Show accommodation |
Hotel Elpiro
Hotel Elpiro
| Location: | Veneto Jesolo Lido di Jesolo - ovest |
| Accommodation type: | Hotel |
| Distance from the beach: | 0 m |
| Price includes: | Air conditioning, Bed linen, Half board, Towels |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | from 543 € (person | 2/double) | Show accommodation |
Hotel Portofino
Hotel Portofino
| Location: | Veneto Jesolo Lido di Jesolo - est |
| Accommodation type: | Hotel |
| Distance from the beach: | 100 m |
| Price includes: | Air conditioning, Beach service, Bed linen, Half board, Towels |
| | from 518 € ( | 1/single) | Show accommodation |
