Hotel Christian
Hotel Christian
| Location: | Veneto Jesolo Lido di Jesolo - est |
| Accommodation type: | Hotel |
| Distance from the beach: | 200 m |
| Price includes: | Beach service, Bed linen, Breakfast, Towels |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | from 252 € (person) | Show accommodation |
Hotel Margherita
Hotel Margherita
| Location: | Veneto Jesolo Lido di Jesolo - ovest |
| Accommodation type: | Hotel |
| Distance from the beach: | 50 m |
| Price includes: | Air conditioning, Beach service, Bed linen, Breakfast, Towels |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | from 261 € (person | 2/double) | Show accommodation |
Hotel Bettina
Hotel Bettina
| Location: | Veneto Jesolo Lido di Jesolo - ovest |
| Accommodation type: | Hotel |
| Distance from the beach: | 50 m |
| Price includes: | Air conditioning, Beach service, Bed linen, Breakfast, Towels |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | from 272 € (person | 2/double) | Show accommodation |
Hotel Harry’s
Hotel Harry’s
| Location: | Veneto Jesolo Lido di Jesolo - ovest |
| Accommodation type: | Hotel |
| Distance from the beach: | 100 m |
| Price includes: | Bed linen, Half board, Towels |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | from 273 € (person | 2/double) | Show accommodation |
Hotel Harry’s
Hotel Harry’s
| Location: | Veneto Jesolo Lido di Jesolo - ovest |
| Accommodation type: | Hotel |
| Distance from the beach: | 100 m |
| Price includes: | Bed linen, Half board, Towels |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | from 280 € (person | 2/double) | Show accommodation |
Hotel Roby
Hotel Roby
| Location: | Veneto Jesolo Lido di Jesolo - ovest |
| Accommodation type: | Hotel |
| Distance from the beach: | 250 m |
| Price includes: | Air conditioning, Bed linen, Breakfast, Towels |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | from 284 € (person | 2/double) | Show accommodation |
Hotel Bolivar
Hotel Bolivar
| Location: | Veneto Jesolo Lido di Jesolo - ovest |
| Accommodation type: | Hotel |
| Distance from the beach: | 100 m |
| Price includes: | Bed linen, Breakfast, Towels |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | from 301 € (person | 2/double) | Show accommodation |
