Condominio Mini-Jet
Condominio Mini-Jet
| Location: | Veneto Jesolo Lido di Jesolo - est |
| Accommodation type: | Apartment |
| Distance from the beach: | 50 m |
| Price includes: | Accommodation, Air conditioning, Utilities |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | from 427 € (apartment/room) | Show accommodation |
Residence San Nichola’s
Residence San Nichola’s
| Location: | Veneto Jesolo Lido di Jesolo - est |
| Accommodation type: | Apartment |
| Distance from the beach: | 50 m |
| Price includes: | Accommodation, Air conditioning, Parking, Utilities |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | from 427 € (apartment/room | 4/mono) | Show accommodation |
Residence Giardino
Residence Giardino
| Location: | Veneto Jesolo Lido di Jesolo - est |
| Accommodation type: | Apartment |
| Distance from the beach: | 30 m |
| Price includes: | Accommodation, Beach service, Utilities |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | from 497 € (apartment/room) | Show accommodation |
Condominio Lara Modern
Condominio Lara Modern
| Location: | Veneto Jesolo Lido di Jesolo - est |
| Accommodation type: | Apartment |
| Distance from the beach: | 50 m |
| Price includes: | Accommodation, Beach service, Utilities |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | from 497 € (apartment/room) | Show accommodation |
Condominio Linda
Condominio Linda
| Location: | Veneto Jesolo Lido di Jesolo - ovest |
| Accommodation type: | Apartment |
| Distance from the beach: | 100 m |
| Price includes: | Accommodation, Air conditioning, Parking, Utilities |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | from 553 € (apartment/room) | Show accommodation |
Residence Rubino
Residence Rubino
| Location: | Veneto Jesolo Lido di Jesolo - est |
| Accommodation type: | Apartment |
| Distance from the beach: | 250 m |
| Price includes: | Accommodation, Beach service, Utilities |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | from 553 € (apartment/room) | Show accommodation |
Residence Torino
Residence Torino
| Location: | Veneto Jesolo Lido di Jesolo - est |
| Accommodation type: | Apartment |
| Distance from the beach: | 100 m |
| Price includes: | Accommodation, Air conditioning, Parking, Utilities |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | from 553 € (apartment/room | 4/mono) | Show accommodation |
Residence Le Palme
Residence Le Palme
| Location: | Veneto Jesolo Lido di Jesolo - ovest |
| Accommodation type: | Apartment |
| Distance from the beach: | 500 m |
| Price includes: | Accommodation, Utilities |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | from 588 € (apartment/room | 5/trilo) | Show accommodation |
Residence Torino
Residence Torino
| Location: | Veneto Jesolo Lido di Jesolo - est |
| Accommodation type: | Apartment |
| Distance from the beach: | 100 m |
| Price includes: | Accommodation, Beach service, Utilities |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | from 616 € (apartment/room) | Show accommodation |
